Uliţa este actuală, iarna sunt sigur că e un pic mai veche.
3 thoughts on “Iarna pe uliţă”
ce ulite largi sunt in satul tau dedes! 🙂
si ce ierni iernoase. inchiriezi vreo camera? serios intreb. sunt interesat 🙂
Aici jucam in deplasare, la cativa kilometri de satul natal. Cu inchiriatul mai vorbim.
:)Frumos! Imi aminteste de satul copilariei mele… De obrajii inghetati, de picioarele inzapezite…si de traista plina cu covrigi dupa noaptea de colind:))
Comments are closed.
11 vizitatori online acum 1 vizitatori, 10 roboti, 0 membri Numar maxim de vizitatori astazi: 32 la 05:34 am UTC Aceasta luna: 50 la 06-11-2026 07:26 am UTC Acest an: 238 la 03-31-2026 10:28 pm UTC Din toate timpurile: 847 la 10-05-2025 11:59 am UTC
ce ulite largi sunt in satul tau dedes! 🙂
si ce ierni iernoase. inchiriezi vreo camera? serios intreb. sunt interesat 🙂
Aici jucam in deplasare, la cativa kilometri de satul natal. Cu inchiriatul mai vorbim.
:)Frumos! Imi aminteste de satul copilariei mele… De obrajii inghetati, de picioarele inzapezite…si de traista plina cu covrigi dupa noaptea de colind:))